Ovi-suli foglalkozás (2023.10.05.)

2023. október 5-én csütörtökön reggel 9 órakor, az óvó nénik és a hideg, őszi szellő elkísérte az nagycsoportos ovisokat iskolánkba. Itt várt rájuk Renáta néni, Eti néni és Éva néni. Cél az ismerkedés a tanító nénikkel és az iskolánk környezetével.

Először az alsósok udvarán közös játékkal indították a foglakozást. Minden ovis bemutatkozott és elmondta, hogy mit szeret a legjobban. Ezt a mozdulatot mindenki utánozta.  Volt móka és kacagás, mert fagyit nyaltunk, repültünk és macit is simogattunk. Három csoportra osztva bementek a termekbe, ahol különböző foglalkozásokon vehettek részt. Renáta néni megtornáztatta a gyerekeket, megmozgatva a test minden részét. Eti néni mesét mondott a sünről, akit meg lehetett simogatni. Éva nénivel az interaktív táblánál játszottak.

Mindenki jól érezte magát és megkapta a megérdemelt jutalmát. Várjuk a következő találkozást!