Karácsonyi rajzpályázat (2021.december)

2021. decemberében is megrendezésre került iskolánk alsó tagozatos tanulói számára karácsonyi rajzpályázatunk. Karácsonyi képeslapot kellett készíteniük a gyerekeknek. Rengeteg pályamunka érkezett, ötletes, kreatív, megható lapokat készítettek. Ismét örömmel töltött el, hogy mennyi tehetséges kisdiák tanul iskolánkban. Boldog családi rajzokat láthattam, hiszen a gyerekeknek a karácsonyban a legfontosabb a család együttléte. Hűen tükrözték ezt a rajzok. Sokszor nem is gondolnánk, hogy néhány apró kis figyelmesség mennyire fontos a gyerekeknek. Kívánok mindenkinek minél több boldog, együtt töltött pillanatokat a 2022-es évben is.

Bedő Krisztina – tanító néni

Helyezések:

I. korcsoport 1-2.osztály

I. Kéri Barnabás 2.b

II. Erdélyi Bence 2.a

II. Kothenc Ádám 1.a

II. Fodor Viktor 2.a

III. Rattkai Polli 2.a

III. Nagy Zorka 2.a

III. Bíró Larissza 1.a

Különdíj:

Tóth Kása Zoárd 1.a

Vass Réka 2.b

Nagy Zoé 2.a

II. korcsoport 3-4.osztály

I. Héjja Ramóna 4.b

I. Kothenc Ákos 3.b

II. Kiss Dániel 4.b

II. Nagy Emese 3.b

II. Czibak Dzsenifer 4.a

III. Kovács Bálint 4.b

III. Rozsnyai Boglárka 4.b

III.  Dömötör Rajmond 3.a

III. Varga Lőrinc 3.b

Különdíj

Tóth L. Anna 4.a

Görbe Roland 4.a

Ottlokán Aurélia 4.a

Almási Eszter 4.b

Kovács János 3.b

Haluska Ákos 3.a

Csonka Botond 3.a