Megyei Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság

2021.09.22-én Hódmezővásárhelyen rendezték meg az általános és középiskolások tanulók számára az Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság megyei fordulóját. Iskolánkat tizenöt fő képviselte. A jó hangulatú versenyen tanulóink derekasan helytálltak. Minden tanuló éremjutalomban részesült, hiszen minden csapatunk dobó helyezést ért el, kivéve a váltó csapatunkat, akik hajszállal lettek negyedikek.

Eredmények:

I. Helyezés: fiú magasugró csapat

Bódi Erik (7.a), Farkas Bence (7.a), Gera Ferenc (8.a), Kovács Krisztián (7.a), Papp Keve (8.b), Trivapetrovics Gábor (8.a)

II. Helyezés: leány súlylökő csapat

Nadobán Vivien (8.b), Szabó Nikolett (7.a), Szilágyi Szilvia (7.a), Török Boglárka (8.b)

II. Helyezés: leány magasugrás csapat

Kántor Anna Kíra (8.a), Kolompár Dzsenifer Klaudia (7.a), Kovács Vivien Dóra (8.a), Piti Izabella (7.a), Török Bogka (8.b)

III. helyezés: fiú súlylökő csapat

Bódi Erik (7.a), Farkas Bence (7.a), Gera Ferenc (8.a), Papp Keve (8.b), Polgár László (8.b), Trivapetrovics Gábor (8.a)

III. helyezés: fiú kislabdahajító csapat

Bódi Erik (7.a), Farkas Bence (7.a), Gera Ferenc (8.a), Kovács Krisztián (7.a), Papp Keve (8.b), Polgár László (8.b), Trivapetrovics Gábor (8.a)

IV. helyezés: 10×200 méteres vegyesváltó

Bódi Erik (7.a), Farkas Bence (7.a), Gera Ferenc (8.a), Kántor Anna Kíra (8.a), Kolompár Dzsenifer Klaudia (7.a), Kovács Vivien Dóra (8.a), Papp Keve (8.b), Piti Izabella (7.a), Török Boglárka (8.b), Trivapetrovics Gábor (8.a)