Zenei sikerek

Hatodik alkalommal rendezték meg a szerbiai Pancevo városában a Nemzetközi Rézfúvós Versenyt. A rangos megmérettetésen a magyarok mellett szerbek vettek részt, ahol a korábbi évekhez hasonlóan háromtagú nemzetközi zsűri (két szerb, egy magyar) pontozott. Összesen nyolcvanöt versenyző indult a versenyen, őket a zsűri korcsoportonként (9) hangszerenként értékelte. Korcsoportonként, hangszerenként a legmagasabb pontszámot elért versenyzőt aranyéremmel jutalmazták. A makói Magán Zeneiskolából húszan vettek részt és mind a húszan díjjal tértek haza.

Iskolánkból 6 tanuló vett részt a versenyen: Erdei Csaba (6.a), Hajdú Dóra (6.a), Juhász Márk Mihály (6.a), Juhász Tímea Melinda (8.a), Péter Balázs (4.a), Tóth Alex (4.a). Mind a hatan első helyezést értek el!

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak Papp Miklósnak és Süli Tamásnak!