Arany Kupa

2015.05.18-án rendezték meg a református iskolák atlétikai versenyét, az  Arany Kupát. Az ország 20 településéről érkezett 350 diák 9 sportágban és két korcsoportban mérhette össze tudását Albertirsán. A nagykőrösi Arany János Református Általános Iskola a Református Gimnáziummal együttműködve rendezte meg az országos versenyt. Iskolánkat legjobb sportolóink képviselték, akik derekasan helytálltak a kemény mezőnyben.

Eredményeink:

Kiss Attila (6.o): III. helyezés (60 méteres síkfutás – III. korcsoport fiú)

Restás Norbert (6.o):  VI. helyezés (60 méteres síkfutás – III. korcsoport fiú)

Kiss Zsolt (6.o): III. helyezés ( – III. korcsoport fiú)

Csapatverseny: fiú svédváltó IV. helyezés (III. korcsoport). A csapat tagjai voltak: Kiss Attila (6.a), Kiss Márkó (6.a), Kiss Zsolt Richárd (6.a) és Restás Norbert (6.a).

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak, Mezei Lászlónak és Majó Ádámnak a szép eredményekhez!

DSC_7066

DSC_7071