Futás a múltba

Hetedik alkalommal került megrendezésre 2015.04.24-én a Futás a múltba nevet viselő futóverseny, a Návay Lajos DSE szervezésében. A 4,9 km hosszú táv Földeákról indul és a cél Óföldeákon az erődtemplomnál van. Az erőt próbáló megmérettetésre több mint 700 fő nevezett különböző kategóriákban. Iskolánk tanulói közül tizennégyen vettek rész a versenyen, akik közül többen éremmel a nyakukban térhettek haza.

5-6. osztályos lányok – III. helyezett: Juhász Anikó (5.a)

5-6. osztályos fiúk –     I.helyezett: Kiss Zsolt Richárd (6.a)

III.helyezett: Faragó Sándor (5.a)

7-8. osztályos fiúk –     I. helyezett: Lajtár Krisztofer Máté (7.a)

III. helyezett: Sebők Richárd (8.a)

A nap további programjaként a részt vevő 5 általános iskola futócsapatai csaptak össze egy 6×800 m-es váltófutás keretében az erődtemplom körül. Iskolánk csapatának tagjai ebben a versenyszámban IV. helyen értek célba.

A versenyen készült fotók megtekintéséhez kattintson ide!

Minden versenyzőnek gratulálunk és további sok sikert kívánunk!