22 érem egy délután

2012. december 3-án 14 órai kezdettel került megrendezésre a Makó Budo Klub, Makó Város Önkormányzata és a Makói Általános Iskola közös szervezésében a 2012/2013. tanévi grundbirkózás nyílt városi döntője. A verseny helyszíne a Makói Általános Iskola Almási utcai tornaterme volt. A népes mezőnyben tanulóink nagyon szépen szerepeltek. A kemény küzdelmek után 4 bronz-, 9 ezüst- és 9 aranyéremmel nyakukban térhettek vissza iskolánk tanulói.

3.helyen végzett kategóriájában és így bronzérmet nyert: Asztalos Dániel (6.o), Hustiák Dénes (6.o), Jenei Rudolf (6.o) és Hős Sándor (8.o).

A dobogó második fokára állhatott – ezüstéremmel a nyakában – Lakatos Krisztián (3.o), Mádi István (3.o), Nagy Dorina (4.o), Knoll Dávid (6.o), Sipos Zoltán (7.o), Varga Roland (7.o), Kiss Roland (8.o), Moldován Adrián (8.o) és Pipicz Erik (8.o).

Első helyezést értek el kategóriájukban és így aranyérmet nyertek: Sipos Attila (2.o), Zászlós János (2.o), Kiss Zsolt (4.o), Nadobán Mihály (4.o), Restás Norbert (4.o), Bader Richárd (5.o), Restás Roland (5.o), Sáfár Zoltán (5.o) és Baranyi Laura (6.o).

Felkészítő tanáraik: Kiss Imréné és Mezei László. Gratulálunk a szép eredményhez és további sok skert kívánunk! (A Makói Városi Televízió felvételét a versenyről ide kattintva megtekinthetik!)

További képek!