16 érem egy délután

2011. december 12-én 14 órai kezdettel került megrendezésre a Makó Budo Klub, Makó Város Önkormányzata és a Makói Általános Iskola közös szervezésében a 2011/2012. tanévi grundbírkózás városi elődöntője. A verseny helyszíne a Makói Általános Iskola Almási utcai tornaterme volt. A népes mezőnyben tanulóink nagyon szépen szerepeltek. A kemény küzdelmek után 5 bronz-, 7 ezüst- és 4 aranyéremmel nyakukban térhettek vissza iskolánk tanulói. 3.helyen végzett kategóriájában és így bronzérmet nyert: Szűcs Gábor (5.o), Kúsz Boglárka (5.o), Balázs Zoltán (6.o), Moldován Adrián (7.o), Takács Keve (8.o). A dobogó második fokára állhatott – ezüstéremmel a nyakában – Sebők Richárd (5.o), Sipos Zoltán (6.o), Fazekas Balázs (6.o), Horváth Richárd (7.o), Fegyver Tibor (7.o), Kiss Norbert (7.o) és Dömötör Márk (8.o). Első helyezést értek el kategóriájukban és így aranyérmet nyertek: Baranyi Laura (5.o), Varga Roland (6.o), Simon Róbert (8.o) és Varga Márk (8.o). Felkészítő tanáruk: Kiss Imréné. Gratulálunk a szép eredményhez és további sok skert kívánunk!