Grundbirkózás országos elődöntő 2018

2018.01.27-én Orosházán rendezték meg az I-II. korcsoportos tanulók grundbirkózó országos elődöntőjét. Iskolánk három csapattal képviseltette magát a megmérettetésen: két leány és egy fiú csapattal.

Tanulóink a következő eredményeket érték el:

I. korcsoport leány csapat: II. helyezés. A csapat tagjai voltak: Czibak Laura (2. a), Jakab Fanni (1. a), Jakab Peggi (1. a), Kurunczi Anna Nóra (2. a), Török Maja Tifani (1. a).

II. korcsoport leány csapat: III. helyezés. A csapat tagjai voltak: Csonka Krisztina (1. a ), Fekete Krisztina (4. a), Kolompár Dzsenifer (3. a), Nadobán Alexandra Mónika (4. b), Nadobán Vivien (4. b), Rácz Vanessza Amanda (3. a), Szabó Alexandra (3. a)

II. korcsoport fiú csapat V. helyezés. A csapat tagjai voltak: Domonyi László (4. b), Farkas Bence (3. a), Palkovics Dániel (4. b), Polgár László (4. a), Török Dániel (3. a), Trivapetrovics Gábor (4. a), Varga Richárd (4. b).

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáruknak Mezei Lászlónak!

DSC_1617.JPGDSC_1618.JPGDSC_1621.JPGDSC_1623.JPGDSC_1625.JPGDSC_1626.JPGDSC_1627.JPGDSC_1628.JPGDSC_1629.JPGDSC_1635.JPGDSC_1637.JPGDSC_1645.JPGDSC_1649.JPGDSC_1651.JPGDSC_1655.JPGDSC_1656.JPGDSC_1657.JPGDSC_1664.JPGDSC_1669.JPGDSC_1673.JPGDSC_1677.JPGDSC_1678.JPGDSC_1682.JPGDSC_1683.JPGDSC_1689.JPGDSC_1697.JPGDSC_1707.JPGDSC_1710.JPGDSC_1712.JPGDSC_1719.JPGDSC_1724.JPGDSC_1727.JPGDSC_1728.JPGDSC_1729.JPGDSC_1730.JPGDSC_1731.JPGDSC_1734.JPGDSC_1737.JPG

 

 

Grundbirkózás országos elődöntő

2017.01.14-én Békéscsabán rendezték meg a grundbirkózás országos elődöntőjét. Iskolánk két csapattal képviseltette magát a megmérettetésen.

A leány csapatunk III. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak:

  • Csige Evelin (4.a)
  • Csonka Noémi (3.b)
  • Jójárt Boglárka (3.a)

oklevél leány III.hely

  • Kelecsényi Lolita Amanda (4.a)
  • Kiss Corina Mária (4.a)
  • Kolompár Dzsenifer Klaudia (2.a)
  • Kovács Lívia Éva (4.a)
  • Polgár Odett (4.a)
  • Sipos Kata Zoé (4.a)

leány csapat

A fiú csapatunk IV. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak:

  • Birgán Norbert (3.b)
  • Gera Ferenc (3.a)
  • Hatházi Roland Ervin (4.a)
  • Kakuszi Dávid (2.a)

oklevél fiú IV.hely

  • Molnár Gábor (4.a)
  • Palkovics Dániel (3.b)
  • Polgár László (3.b)
  • Török Dániel (2.a)
  • Varga Attila (4.a)
  • Varga Richárd (3.b)

fiú csapat

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáruknak Mezei Lászlónak!

 

 

Futsal eredmények

2016 decemberében rendezték meg a makói járáshoz tartozó általános iskolák számára a teremlabdarúgó bajnokság csoportmérkőzéseit, amelyen iskolánk csapata a csoportjából első helyen jutott tovább.

A 2017.01.07-én megrendezett döntők során csapatunk ismét az első helyen végzett, így a makói járást iskolánk képviselte a Csongrád megyei döntőn.

A Makói Városi Televízió összeállítása:

A Makón 2017.01.16-án megrendezett megyei döntőn iskolánk csapata  az előkelő második helyezést érte el.

A csapat tagjai voltak:

  • Kis Márkó (8.a)
  • Kiss Attila (8.a)
  • Kiss Zsolt Richárd (8.a)
  • Kurai Péter Gábor (8.a)
  • Lakatos Richárd (8.a)
  • Ponczok Márton Máté (8.a)
  • Restás Norbert (8.a)

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak Majó Ádámnak és Mezei Lászlónak!

futsal csapat oklevél futsal körzeti I.hely oklevél futsal megyei II.hely

Megyei labdarúgás diákolimpia

2016.04.18-án Hódmezővásárhelyre utaztunk a labdarúgás diákolimpia megyei elődöntőjére, ahol csapatunk győzelme a megyei döntőbe juttatott minket. 2016.04.21-én Csongrádon megtartott megyei döntőt csapatunk III. helyezéssel zárta.

A csapat tagjai voltak: Balázs Márk (8.a), Kiss Zsolt Richárd (7.a), Kis Balázs (8.a), Kurai Péter Gábor (7.a), Lajtár Krisztofer Máté (8.a), Lakatos Richárd (7.a), Ponczok Márton Máté  (7.a), Restás Norbert (7.a), Restás Roland (8.a).

Gratulálunk a csapat tagjainak és a felkészítő testnevelő tanároknak Majó Ádámnak és Mezei Lászlónak.

13043379_1688017278130964_482009362069611685_n

Városi labdarúgás eredmények

Az idei tanévben is megrendezésre került a IV. korcsoportos fiúk körében a Város és környéke labdarúgás diákolimpiája. 2016.03.17-én csapatunk kivívta a csoportelsősséget. 2016.03.22-én a döntőben is győzedelmeskedni tudtunk, így a város és térsége legeredményesebb iskolája lettünk.

 A csapat tagjai voltak: Balázs Márk (8.a), Kiss Zsolt Richárd (7.a), Kis Balázs (8.a), Kurai Péter Gábor (7.a), Lajtár Krisztofer Máté (8.a), Lakatos Richárd (7.a), Ponczok Márton Máté (7.a),  Restás Norbert (7.a), Restás Roland (8.a).

Gratulálunk a csapat tagjainak és a felkészítő testnevelő tanároknak Majó Ádámnak és Mezei Lászlónak.

1915590_573439379488800_6954500341386557452_n

 

Teremlabdarúgó bajnokság eredménye

2015. decemberében rendezték meg a makói általános iskolák számára a teremlabdarúgó bajnokság csoportmérkőzéseit, amelyen iskolánk a csoportjából első helyen jutott tovább.

A 2016.01.09-én megrendezett döntők során iskolánk az előkelő harmadik helyen végzett.

A csapat tagjai voltak:

  • Balázs Márk (8.a)
  • Gera Dániel István (8.a)
  • Lajtár Krisztofer Máté (8.a)
  • Ponczok Márton Máté (7.a)
  • Restás Norbert (7.a)
  • Restás Roland (8.a)

Gratulálunk a csapatnak és felkészítő tanáraiknak: Majó Ádámnak és Mezei Lászlónak!

12511361_1030956500296784_1057209776_o