Grundbírkózás Országos Elődöntő

2020.01.25-én Orosházán rendezték meg az I. és II. korcsoportos tanulók számára a grundbirkózás országos elődöntőt. Iskolánkat 20 fő képviselte három csapatban. A következő eredmények születtek:

II. helyezés: 1. korcsoport leány csapat (országos döntőbe jutottak): Dósa Dóra (2.a), Rozsnyai Boglárka (2.b), Czibak Dzsenifer (2.a), Trivapetrovics Diána (1.a), Fejes Vivien (1.a), Hegyes Mercédesz (2.a)

II. helyezés: 2. korcsoport leány csapat (országos döntőbe jutottak): Czibak Laura (4.a), Csonka Krisztina (3.a), Deák Eszter (3.a), Deák Evelin (3.a), Gál Rita (4.a), Jakab Fanni (3.a), Jakab Peggi (3.a), Papp Csenge (4.a), Török Maja (3.a)

IV. helyezés: 1. korcsoport fiú csapa: Győri Bálint (2.b), Győri Gábor (2.b), Kovács Ákos (1.a), Popon Patrik (2.a), Szekeres József (2.b)

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáruknak Mezei Lászlónak!