Járási Grundbirkózó Bajnokság I.

2020.01.15-én rendezték meg a I-III. korcsoportos tanulók számára a járási grundbirkózó versenyt. Iskolánkat több, mint 90 tanuló képviselte.

A következő eredmények születtek:

I. helyezettek (26fő):

Birgán Norbert (6.b), Budai Balázs (5.a), Czibak Laura (4.a), Czövek Dorina (2.b), Dégi Zille (6.b), Dósa Dóra (2.a), Fejes Martin (4.a), Fejes Vivien (1.a), Fekete Krisztina (6.b), Gál Rita (4.a), Görbe Roland (2.a), Győri Bálint (2.b), Győri Gábor (2.b), Hegyes Mercédesz (2.a), Jakab Fanni (3.a), Kolompár Dzsenifer (5.a), Kovács Kristóf (4.a), Nadobán Alexandra (6.b), Nadobán Vivien (6.b), Papp Csenge (4.a), Papp Keve (6.b), Polgár László (6.b), Rozsnyai Boglárka (5.a), Szekeres József (2.b), Szilágyi Szilvia (5.a), Trivapetrovics Gábor (6.a).

II. helyezettek (22fő):

Balázs Anna (1.a), Bódi Erik (5.a), Czibak Dzsenifer (2.a), Deák Eszter (3.a), Doktor Ramon (4.a), Domonyi Gábor (4.a), Dömötör József (1.a), Jakab Peggi (3.a), Jójárt Boglárka (6.a), Kovács Vivien (6.a), Kovács Ákos (1.a), Kovács János (1.a), Kuruczi Róbert (2.b), Nagy-György Tamás (4.a), Olasz maja (1.a), Rácz Dzsenifer (3.a), Rozsnyai Enikő (5.a), Szabó Levente (3.a), Szabó Tímea (6.b), Szekeres Rebeka (2.a), Török Dániel (5.a), Török Nikolett (5.a), Trivapetrovics Diána (1.a), Varga Lőrincz (1.a).

III. helyezettek (15fő):

Almási Eszter (2.a), Barta Bianka (6.a), Borbás Barnabás (1.a), Deák Evelin (3.a), Kiss Attila (5.a), Kurunczi Anna (4.a), Mihály Liliána (5.a), Molnár Fanni (2.a), Mona Szamira (4.a), Nagy Benett László (1.a), Nagy Krisztina (2.a), Olasz Dávid (6.b), Papós Ferenc (2.a), Szabó Alexanra (5.a), Tóth Alex (6.a), Tóth Szofi (3.a), Tóth Tibor Bátor (4.a), Varga Richárd (6.b).

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáruknak Mezei Lászlónak!