Bátrak Ligája

Iskolánk meghívást kapott a Honvédelmi Sportszövetség Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkársággal együttműködésben szervezett országos versenysorozatának Csongrád megyei fordulójára. A versenyen öt magyar és öt határon túli iskola nyolcfős, 7-8. osztályos tanulóiból álló csapatai tíz versenyszámban, többek között akadálypályákon, sorversenyekben, íjászatban mérték össze erejüket, illetve szellemi vetélkedő is szerepelt a programban.

Nagy büszkeséggel tölt el bennünket, hogy iskolánk csapata a verseny végén dobogóra állhatott és a 10 résztvevő csapatból a III.helyen végzett!

A csapat tagjai voltak: Bódi Szabolcs (8.a), Gera Virág Napsugár (6.a), Horváth Gergő Zoltán (7.a), Juhász Márk Mihály (7.a), Juhász Richárd (8.a), Kardos Mihály (7.a), Megyesi Ferenc (6.a), Papp Zétény (8.a), Polgár Vanessza (7.a), Sipos Attila (7.a), Szekeres Martin Zoltán (7.a).

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáruknak Mezei Lászlónak!

Néhány fotó az eseményről:

A fotók egy részét a Honvédelmi Sportszövetség készítette. További információk ide kattintva olvashatóak.