Felsős versmondó verseny

2018. február 22-én a felső tagozatosok közül 26 tanuló gyűlt össze délután 2 órakor, hogy megajándékozzák egymást és a zsűrit színvonalas szavalatokkal. A gyerekek választása nagyon színes volt, sok vidám vers mellett néhány komolyabb művet is hallhattunk. Mindenki alaposan felkészült és próbálta leküzdeni izgalmát az előadás közben. A zsűri nevében Geráné Nagy Katalin értékelte a versenyt, az okleveleket pedig Háló Ilona iskolánk volt pedagógusa adta át. Harmadik helyezett lett Domonyi László (5.b) és Surányi Csenge (8.a). Második helyezést ért el Punca Szandra (5.a) és Tóth László (6.a). Első helyezett lett Barta Bianka (5.a), Kovács Lívia (6.a)  és Török Vivien (6.a).

A városi fordulót a jövő héten rendezik, ahol az első és második helyezettek képviselik majd iskolánkat. Gratulálunk a résztvevőknek és a továbbjutóknak sok sikert kívánunk!

Néhány fotó a versenyről: