Köszönjük!

December 5-én délután a Szikszai György Református Óvoda és Általános Iskola 6.a osztályos tanulóit Mikulás napi vendégségre várták a makói Kossuth Presszóban. A hely jelenlegi üzemeltetője, Olasz Anikó, iskolánk elődjében, a Széchenyi István Általános Iskolában tanult. Szeretettel és hálával gondolt vissza diákéveire és az őt tanító tanárokra, ezért volt osztályfőnökét, Vigné Vári Anikót megkereste, hogy meghívja őt jelenlegi osztályával egy délutáni forrócsokizásra. Nagyon gavallér vendéglátásban volt részük, hisz terített asztallal, süteménnyel, üdítővel, forrócsokival fogadták őket, és a délután fénypontjaként minden kisdiák mikulás csomagot kapott. Nagyon jól érezték magukat és vidáman tértek haza a jól sikerült délután után. Iskolánk köszöni a Kossuth Presszó üzemeltetőjének Olasz Anikónak ezt a nagylelkű és kedves gesztust.

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/101040614410642734258/albumid/6633088710760242337?alt=rss&kind=photo” ]