Alsós grundbirkózás

2018.01.19-én az Erdei János Városi Sportcsarnok adott otthon az idei tanév alsó tanulók számára megrendezett városi grundbirkózó bajnokságának. Iskolánk tanulói derekasan helytálltak a megmérettetésen.

A versenyen a következő eredmények születtek:

 I. helyezettek (13 fő):

Almási Balázs Attila (1.a), Birgán Norbert (4.a), Fekete Krisztina (4.a), Jakab Fanni (1.a), Jakab Peggi (1.a), Jójárt Boglárka (4.a), Mona Szamira Viktória (2.a), Nadobán Vivien (4.b), Palkovics Dániel (4.b), Rácz Vanessza (3.a), Török Dániel (3.a), Török Maja Fanni (1.a), Trivapetrovics Gábor (4.a).

II. helyezettek (11 fő):

Deák Eszter (1.a), Dégi Zille (4.a), Doktór Ramón (2.a), Farkas Bence (3.a), Kolompár Dzsenifer (3.a), Kovács Kristóf Attila (2.a), Kurunczi Anna Nóra (2. a), Olasz Dániel (4.b), Szabó Bence (2.a), Szabó Levente (1.a), Varga Richárd (4.a).

III. helyezettek (19 fő):

Bódi Erik (3.a), Deák Evelin (1.a), Domonyi Gábor (2.a), Domonyi László (4.b), Czibak Laura (2.a), Csonka Krisztina (1.a), Csonka Noémi (4.b), Fejes Martin (2.a), Gera Ferenc (4.a), Hatházi Oszkár Szilamér (3.a), Kovács Krisztián (3.a), Kovács Péter (1.a), Mészáros Fanni (3.a), Mihály Liliána (3.a), Nadobán Alexandra Mónika (4.b), Polgár László (4.b), Punca Szandra (4.a), Rácz Dzsenifer Nikolett (1.a), Tóth Tibor Bátor (2.a).

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáruknak Mezei Lászlónak!

(A videofelvételt a Makói Városi Televízió készítette.)