Grundbírkózás eredmények

Az idei évben is megrendezésre került – a városban már nagy hagyományokkal rendelkező  – Városi Grundbirkózó Verseny. A versenynek az idei évben az Erdei János Városi Sportcsarnok adott otthont. Tanulóink ismét derekasan helytálltak: az alsó tagozatosok versenyéről 33-an,  a felső tagozatosok versenyéről 37-en éremmel a nyakukban térhettek haza. Mindkét versenyen (alsós és felsős) iskolánk nyerte meg a Legeredményesebb Iskola kupát!

A versenyeken a következő eredmények születtek:

I. helyezettek (28 fő):

Kolompár Dzsenifer (1.a), Fekete Krisztina (2.a), Kis Virág Leonetta (2.b), Palkovics Dániel (2.b), Polgár László (2.b), Kelecsényi Lolita Amanda (3.a), Kovács Lívia Éva (3.a), Horváth Gergő Zoltán (4.a), Koczkás Dzsenifer (4.a), Kuczora Martin (4.a), Mádi Krisztián (4.a), Nadobán Amanda Alexandra (4.a), Szekeres Martin Zoltán (4.a),   Mészáros Maja (5.a), Sipos Attila (5.a), Szekeres Ivett Sztella (5.a), Bódi Krisztina (7.a), Kiss Zsolt Richárd (7.a), Lakatos Richárd (7.a), Nadobán Mihály (7.a), Nagy Dorina (7.a), Perjési Vivien (7.a), Ponczok Márton Máté (7.a), Restás Norbert (7.a), Bader Richárd (8.a), Lajtár Krisztofer Máté (8.a), Restás Roland (8.a), Varga Ivett (8.a)

II. helyezettek (27 fő):

Dömötör József Gusztáv (1.a), Jójárt Boglárka (2.a), Trivapetrovics Gábor (2.a), Birgán Norbert (2.b), Domonyi László (2.b), Csige Evelin (3.a), Molnár Gábor (3.a), Polgár Odett (3.a), Varga Attila (3.a), Palkovics Krisztofer (4.a), Katona Szilárd (4.a), Polgár Vanessza (4.a), Bálint Bence Dániel (5.a), Gera Gergő (5.a), Kaszás Evelin (5.a), Papp Zétény (5.a), Varga Ákos Alex (5.a), Barta Daniella (6.a), Faragó Sándor (6.a), Juhász Anikó (6.a), Bányik Tamás Márk (7.a), Szabó Henrietta (7.a), Varga Laura Mónika (7.a), Görbe Szilveszter János (8.a), Megyesi Tímea (8.a), Molnár Tamás (8.a), Nagy Edina (8.a)

 III. helyezettek (15 fő):

Bódi Erik (1.a), Kakuszi Dávid (1.a), Kusz Tibor (2.a), Nagy Attila (2.b), Hatházi Roland Ervin (3.a), Sipos Kata Zoé (3.a), Juhász Márk Mihály (4.a), Bódi Szabolcs (5.a), Juhász Richárd Roland (5.a), Lakatos Krisztián (6.a), Szabó Petra (6.a), Tar Viktória (6.a), Kiss Attila (7.a), Kis-Jakab Bence (7.a), Asztalos Dániel András (8.a)

További hasonló eredményeket kívánva gratulálunk Mezei László testnevelőnek és tanítványainak! Így tovább Laci bácsi!

A fotókat a versenyekről a promenad.hu készítette!

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/101040614410642734258/albumid/6244838061667093617?alt=rss&kind=photo” ]