Kistérségi mezei futóverseny

2015.10.13-án délután tanulóink közül sokan vettek részt a városi és városkörnyéki iskolák közötti mezei futóversenyen. A korcsoportonkénti bontásban megrendezett futóversenyen diákjaink szépen szerepeltek.

Az I. korcsoportos leányok csapatban II. helyezést értek el. A csapat tagjai voltak: Bothy Tünde Rebeka (2.a), Jójárt Boglárka (2.a), Kolompár Dzsenifer (1.a),  Kovács Vivien Dóra (2.a), Punca Szandra Gabriella (2.a), Ratkai Alexa (2.b), Szalai Kitti (2.a).

Az I. korcsoportos fiúk csapatban III. helyezést értek el. A csapat tagjai voltak: Barta Erik (2.b), Palkovics Dániel (2.b), Papp Keve (2.b), Polgár László (2.b), Trivapetrovics Gábor (2.a).

A IV. korcsoportos fiúk csapatban I. helyezést értek el. A csapat tagjai voltak:  Balázs Márk (8.a), Kis Márkó (7.a), Kiss Zsolt Richárd (7.a), Lajtár Krisztofer Máté (8.a), Lakatos Richárd (7.a), Molnár Tamás (8.a), Nadobán Mihály (7.a), Restás Norbert (7.a), Restás Roland (8.a).

Az egyéni versenyben Lajtár Krisztofer Máté II. helyezést, Molnár Tamás pedig III. helyezést ért el!

További hasonló eredményeket kívánva gratulálunk a felkészítő testnevelőknek és tanítványaiknak!

DSC_9415k