Karácsonyi készülődés – Gyülekezeti karácsony

2014. december 24-én, a fenntartó szentesti gyülekezeti alkalmát iskolánk tanulói is gazdagították műsorukkal. Az istentisztelet keretében a karácsonyi hangulat mind teljesebb megélését Lakatos-Tóth Anna és Korell Gertrúd tanárnők által betanított jelenet mellett a Szikszai György Református Óvoda gyerekeinek kedves műsora is segítette. A rendezvényen fellépett az óvoda dolgozóiból álló énekkar is, valamint Tóth L. Zoltánné vezetésével énekeltek iskolánk református hittanos tanulói is. A szentesti programot a fenntartó gyülekezet által készített csomagok kiosztása zárta, amelyhez köszönjük a támogató segítséget intézményünk dolgozóinak és a Makó-Újvárosi Református Egyházközség adakozó gyülekezeti tagjainak.

A felvételeket köszönjük Lakatos Richárd 6.osztályos tanulónknak!

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/101040614410642734258/albumid/6098312980557620561?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]