Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnoksága

2014.05.23-án rendezték meg a Református Iskolák Országos Atlétikai Bajnokságát. A diákok 9 sportágban és három korcsoportban mérhették össze tudásukat Gyulán. A Magvető iskola és az önkormányzat együttműködve rendezte meg a versenyt. A versenyen 13 település 200 diákja vett részt Makótól Budapesten át, többek között Nyíregyházáig. Iskolánkat legjobb sportolóink képviselték, akik derekasan helytálltak a kemény mezőnyben.

Eredményeink:

Faragó Sándor (4.o): I. helyezés (kislabdahajítás – II. korcsoport fiú)

Lajtár Krisztofer (6.o):  III. helyezés (800 méteres síkfutás – III. korcsoport fiú)

Varga Ivett (6.o): III, helyezés (kislabdahajítás – III. korcsoport leány)

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáruknak, Mezei Lászlónak a szép eredményekhez!

A Gyulai Városi Televízió összeállítása az eseményről: