Kitűnő tanulók és jó sportolók köszöntése

Makó Város Önkormányzata nevében Dr.Buzás Péter polgármester 2014. június 2-án (hétfőn) köszöntötte a 2013/2014-es tanév első félév végén kitűnő bizonyítvánnyal jeleskedő tanulókat, valamint a jó sportolókat. A rendezvény a Hagymaház nagytermében került megrendezésre. Büszkeségünkre a 400 jutalmazott gyermek között iskolánk következő tanulói is ott ülhettek:

  • 1. osztály: Almási Hanna, Szakács Zsófi
  • 2. osztály: Juhász Márk Mihály, Hajdú Dóra, Hajdú Zsanett, Restás István
  • 3. osztály: Kiss Fruzsina Kornélia, Kolompár Evelin Alexa, Kosdi Barbara, Papp Zétény
  • 4. osztály: Juhász Tímea Melinda, Terhes Tímea Erika
  • 5. osztály: Horváth-Varga Edit Eszter
  • 6. osztály: Nagy Edina
  • 7. osztály: Kurusa László
  • 8. osztály: Martonosi Szabolcs Márk, Sárkány Violetta, Varga Roland

Gratulálunk a szép eredményt elért tanulóinknak és további kitartó munkát kívánunk! Reméljük, hogy a jövőben is ilyen szép számmal képviselik majd kitűnő tanulóink a Szikszai György Református Általános Iskolát ezen a városi rendezvényen.

A Makó Híradó összeállítását itt olvashatja.