Futás a múltba

Hatodik alkalommal került megrendezésre 2014.04.25-én a Futás a múltba nevet viselő futóverseny, a Návay Lajos DSE szervezésében. A 4,9 km hosszú táv Földeákról indul és a cél Óföldeákon az erődtemplomnál van. Az erőt próbáló megmérettetésen több mint 600 fő indult különböző kategóriákban. Iskolánk tanulói közül kilencen vettek rész a versenyen, akik közül többen éremmel a nyakukban térhettek haza.

5-6. osztályos fiúk –     I.helyezett: Lajtár Krisztofer (6.o)

II.helyezett: Kiss Zsolt (5.o)

7-8. osztályos fiúk –     I. helyezett: Varga Roland (8.o)

III. helyezett: Sebők Richárd (7.o)

A nap további programjaként a részt vevő 8 általános iskola futócsapatai csaptak össze egy 6×800 m-es váltófutás keretében az erődtemplom körül. Iskolánk csapatának tagjai ebben a versenyszámban IV. helyen értek célba. (Csapattagok: Varga Ivett, Megyesi Tímea, Gaudi Réka, Lajtár Krisztofer, Sebők Richárd, Varga Roland) A versenyen készült fotók megtekintéséhez kattintson ide!

Minden versenyzőnek gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

A Makó Híradó versenyről készült fényképes összeállítását itt olvashatja.