Vallási témahét 2012/2013

Iskolánkban a pünkösdi hosszú hétvége előtti tanítási napokon került lebonyolításra a vallási témahét. Ezen a héten tanulóink a pedagógiai programban meghatározott módon, tanórák keretében, pünkösd témaköréhez kapcsolódó ismeretekkel bővítették tudásukat. A hetet közös áhítat és jó hangulatú versengés zárta. A Ki tud többet a pünkösdről? című vetélkedőn legjobban az alsó tagozatosoknál Kiss Zsolt (4.o.) csapata: Giba Norbert (3.o.), Hajdú Dóra (1.o.), Kovács Kristóf (1.o.), Orsós Dániel (2.o.), Palkovics Gabriella (2.o.), Rácz Vivien (1.o.), Szabó Henrietta (3.o.), Valent Tamás (3.o.) és Varga Laura (4.o.); felső tagozatban pedig Barabás Éva (8.o.) és csapata: Ács Vivien (7.o.), Balázs Márk (5.o.), Bányik Letícia (5.o.), Kolompár Dávid (5.o.), Kovács József (6.o.), Sáfár Zoltán (5.o.), Sárkány Violetta (7.o.), Simon Gyula (6.o.) és Sipos Maja (6.o.) szerepelt.

A vallási témahét a TÁMOP 3.1.4-08/2-2009-0155 azonosítószámú projektben vállalt kötelezettségek teljesítésének részeként valósult meg. Az áhítaton és az eredményhirdetésen készült képek megtekinthetők itt.