Futás a múltba

Ötödik alkalommal került megrendezésre 2013.04.19-én a Futás a múltba nevet viselő futóverseny, a Návay Lajos DSE szervezésében. A 4,9 km hosszú táv Földeákról indul és a cél Óföldeákon az erődtemplomnál van. Az erőt próbáló megmérettetésen több mint 570 fő indult különböző kategóriákban. Iskolánk tanulói közül 11-en vettek rész a versenyen, akik közül többen éremmel a nyakukban térhettek haza.

Alsó tagozatos fiúk –     I.helyezett: Kiss Zsolt (4.o)

Felső tagozatos fiúk –   I. helyezett: Varga Roland (7.o)

II. helyezett: Lajtár Krisztofer (5.o)

A nap további programjaként a részt vevő 6 általános iskola futócsapatai csaptak össze egy 6×800 m-es váltófutás keretében az erődtemplom körül. Bár iskolánk csapatának tagjai mindent elkövettek, sajnos helyezést itt nem értek el. (A versenyen készült fotók megtekintéséhez kattintson ide!)

Minden versenyzőnek gratulálunk és további sok sikert kívánunk!